Vážení zákazníci, všechny pobočky Auto ESA jsou pro Vás opět otevřené. Těšíme se na Vaši návštěvu.

CHRÁNÍME VAŠE ZDRAVÍ


Vážení zákazníci,

znovu se ocitáme v nelehkém období, kdy nás všechny spojují jistá omezení týkající se zvýšených opatření v souvislosti s aktuálním epidemiologickým stavem v celé ČR. Plně si uvědomujeme závažnost celé situace, a proto stále posilujeme a dodržujeme nařízená hygienická opatření i veškeré další bezpečnostní procesy.


Bezpečný a pohodlný prodej, individuální přístup, dezinfekce vozů

Chtěli bychom vás ale ujistit, že naše nabídka výběru vozidel, služeb i finančních produktů nadále zůstává na takové úrovni, na jakou jste u nás zvyklí – jsme 1. a jediná prodejní síť ojetých vozidel s mezinárodní certifikací TÜV. Proto se na pohodlný a bezpečný nákup vašeho vozu u nás můžete s naprostou jistotou spolehnout.

Zachováváme vysoký standard prodeje, dodržujeme přísná hygienická opatření

Stejně tak vás chceme ubezpečit, že všechny prodeje splňují veškeré platné hygienické předpisy a opatření, a že všichni naši zaměstnanci používají odpovídající ochranné zdravotnické prostředky. Navíc vše neustále kontrolujeme a aktualizujeme. Pro vaši absolutní bezpečnost vám také zaručujeme, že celý proces prodeje proběhne pouze s vámi a po celou dobu se vám bude věnovat prověřený personál, který bezvýhradně dodržuje závazná hygienická opatření. S plnou důvěrou si tedy můžete vybrat svůj vůz, který bude jak po technické, tak i hygienické stránce dokonale připraven.

 

Jak se chovat v zákaznickém centru pro zachování bezpečí vás i našich zaměstnanců a jaká jsou hygienická opatření?

Tak jako se každému jednotlivému zákazníkovi věnujeme s maximálním bezpečím a poskytujeme mu veškerý možný čas, podobně zodpovědný přístup očekáváme i od našich zákazníků. Tzn., že vstup do prostor pobočky je možný pouze s ochranou úst a nosu a s dezinfekcí rukou, která je všem k dispozici ve vstupu. Dezinfekční opatření jsou ve všech prodejních prostorách zavedena plošně – pravidelně dezinfikujeme toalety, zákaznické stoly a pulty, vstupní dveře, madla atp. U nás v Auto ESA se tak můžete absolutně spolehnout, že veškerým hygienickým opatřením a platným předpisům věnujeme maximální pozornost – děláme vše pro vaše jistoty a všestrannou bezpečnost.

 

Cestování vlastním vozem je bezpečnější než cestování hromadnou dopravou.

Šíření koronavirové nákazy představuje vážné ohrožení našeho zdraví. Proto se všude kolem nás přijímají široká opatření, veřejnou dopravu nevyjímaje. Cestování ať už vlakem, autobusem, nebo naše každodenní cesty městskou dopravou, přesto mohou být vysoce rizikové, a navíc značně nepohodlné. Proto je individuální doprava vlastním vozem to nejlepší, co v této věci můžeme udělat – chránit dokonale sebe i své blízké, zajistit si bezpečnost a pohodlí. Pokud tedy zvažujete nákup vozu, vezměte i toto hledisko v potaz.


Dodržujte prosím pokyny prodejního týmu, chráníte tak sebe i naše zaměstnance.
Děkujeme za pochopení, společně to jistě zvládneme. Šťastnou a jistou jízdu s novým vozem vám přeje Auto ESA.

 

 


Doporučené vozy

800 555 555 Telefon